Telefon
773 750 076

Rodinný dům se 4 bytovými jednotkami po částečné rekonstrukci v obci Halámky 

Nemovitost se zastavěnou plochou 808 m². Se zahradou 2 815 m²

Exkluzivně Vám k prodeji nabízíme rozsáhlou částečně zrekonstruovanou nemovitost se 4 bytovými jednotkami. 

Dům prošel z půdního zemědělského stavení rozsáhlou a promyšlenou rekonstrukcí k účelům provozování penzionu. Byl zbudován nový krov a položena nová střecha na které je pálená taška. V celém domě jsou plastová okna a nachystané kompletní rozvody vody, elektřiny a odpadu, do každé jednotky. V každé bytové jednotce je počítáno s vlastním sociálním zařízením a kuchyní. 

V 1. NP je dokončená bytová jednotka 4+1 s položenou dlažbou, podlahovým vytápěním, dvěřmi vyrobenými na zakázkou a sklípkem. Kuchyně s původní pecí, kamny a otevřeným stropem do 2.NP. Prostorná koupelna s vanou wc a sprchovým koutem. Dále je v 1. NP společenská místnost s francouzskými okny a s přístupem na terasu na dvoře. Na dům navazuje průjezd s otevřeným krovem. Samostatný vstup do další bytové jednotky je přes místnost s barovým pultem. Dvě nachystané podkrovní bytové jednotky jsou v 2.NP se samostatným vchodem po schodišti ze dvora. 

Voda je řešena hloubkovou studnou na dvoře. Druhá studna se nachází na pozemku u domu. Dům je nyní vytápěn krbovými kamny s výměníkem v kombinaci s tepelným čerpadlem. Odpady jsou řešeny obecní tlakovou kanalizací. Voda je ohřívána bojlerem 200l. 

Díky uzavřenému dvoru máte jistotu soukromí. Na dvoře je terasa a příprava na bazén 6×3  m s hloubkou 2,5 m. Dále je připraveno ke zbudování welness se saunou, párou a vířivkou. Připraveny jsou veškeré rozvody. 

Nemovitost je vhodná pro podnikání, ať již pro krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem bytových jednotek. 

 

Halámky

Halámky jsou obec v okrese Jindřichův Hradec v Jihočeském kraji. Žije zde 174 obyvatel. Oblíbeným místem koupání jsou zatopené pískovny. Podél toku Lužnice se rozkládá Přírodní park Horní Lužnice. 

Detaily domu

Dům je připravován na dokončení rekonstrukce pro rodinný pension s bazénem a wellness. Ve vstupní hale je plánovaná recepce s barem. Místem pro projektor a místa pro odpočinek. 3 bytové jednotky jsou útulné podkrovní byty s plánovanou kuchyní a sociálním zařízením. Vstupy do dvou jednotek jsou samostatně zde dvora. Do třetí jednotky je vstup přes recepci. 

Cena: 8 990 000 kČ

Bytové jednotky: 4
Rekonstrukce : probíhala v minulých 7 letech
Pozemek: 2 815 

Terasy: 2

Vytápění: krb, tepelné čerpadlo

Zdroj vody: studna

Kanalizace: obecní 

Plyn: veden okrajem pozemku 
Příprava na bazén a wellness 

FOTOGALERIE

Orientační půdorysy nemovitosti

Přijďte na prohlídku

Doporučuji osobní prohlídku nemovitosti

Kontaktujte mě pro více informací nebo si domluvte prohlídku

Ing. Bára Hlávková
Realitní makléřka