Vizualizace nemovitostí pro zvýšení její ceny

Vizualizace upoutá

Přemýšlíte nad prodejem nemovitosti v původním stavu? Bojíte se, že nebude pro nové majitele atraktivní? V dnešní době moderních technologií, lze vytvořit vizualizace fotografie zrekonstruovaných místností. Díky reálnosti, má hned člověk pocit, že je fotografie opravdová a dokáže si lépe představit bydlení. Cílem je aby ho nemovitost zaujala, přišel na prohlídku a tam se přesvědčil o tom, že se mu nemovitost líbí. 

Jak probíhá tvorba vizualizací?

Nejprve si  nemovitost vyfotíme v původním stavu, měříme rozměry místnosti výšku stropů a uděláme i fotografie z okna, abychom mohli tuto fotku do vizualizací použít. Poté se již designér zavře ve studiu a pomocí licencovaných programů tvoří nový interiér místností, tak aby mezi sebou místnosti ladili a souhlasili s půdorysem celé nemovitosti. Můžeme ovlivnit, jaké barvy budou použity na zdech a jaký typ nábytku do bytu umístíme. Samozřejmě se designér nemusí trefit do vkusu nových zájemců ale aspoň dokážeme v lidech vytvořit představu, že i původní interiér dokáže být časem moderní bydlení. Tyto vizualizace ocení lidé, kteří nemají dobrou prostorovou představivost a nedokáží si představit, jak by mohl jejich nový domov vypadat. 

Kolik stojí vizualizace? 

Cena za fotografii vizualizace jedné místnosti se pohybuje kolem 3000 Kč, pokud se tvoří více pohledů tak se cena za jednu fotografii prodražuje. Zpracování jednoho bytu s koupelnou, kuchyní a chodbou vychází tedy kolem 15000 Kč. 

Proč se vyplatí investice do vizualizací při prodeji?

  • vizualizace mohou zvýšit prodejní cenu nemovitosti
  • ne, každý má představivost, jak by mohla nemovitost vypadat
  • zvýšíme počet zájemců o nemovitost 
  • nemovitost se stane atraktivnější

Cílem vizualizace není zastírat skutečný stav nemovitosti. U inzerátu je zájemce vždy informován, že se jedná o zpracované vizualizace, tak jak by mohl vypadat nový stav po rekonstrukci. Cílem není odvést pozornost od skutečného stavu nemovitosti. 

Pro naše klienty, pro které nemovitost prodáváme jsou vizualizace ZDARMA. Pokud se chystáte prodávat a chcete pomoci s vizualizacemi, neváhejte se na nás obrátit.

Vizualizace nemovitostí - aneb jak zvýšit prodejní cenu nemovitosti - 2024 Realitní makléřka RE/MAX

Chystáte se prodávat nemovitost? Přemýšlíte jak zvýšit její cenu? Napadlo Vás vytvořit vyzualizace nemovitosti? Naši zákazníci mají vizualizace Zdarma.

Hodnocení redakce:
5

DOTAZNÍK ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

RE/MAX

BRNO a moravský kras

telefon

+420 773 750 076

Email

bara.hlavkova@re-max.cz

Rádi Vám pomůžeme s profesionálním a rychlým prodejem nemovitosti. Vždy se snažíme získat co nejvyšší cenu, například aukcí nemovitosti. Obraťte se na nás pro zhotovení odhadu zdarma. Pokud řešíte nemovitost jako pozůstalost v dědickém řízení, jsme Vám také k dispozici a máme s tím bohaté zkušenosti. Nebojte se nás kontaktovat, jen tak pro nezávaznou konzultaci