Naše práce pro úspěšný prodej nemovitosti

Co všechno vede k Úspěšnému prodeji?

Vytvořit odhad ceny nemovitosti ZDARMA

Správné nastavení ceny
Nemovitosti

Cena by měla odpovídat reálné situaci na realitním trhu. Nejste si jistí Vaší nabízenou cenou? Udělejte si odhad ceny nemovitosti ZDARMA

Profesionální
FOTOGRAFIE

Spolupracujeme s profesionály a používáme nejmodernější techniku.

Profesionální
video prohlídka

Nemovitost si můžete prohlédnout na videu. Proč jsou videa tak účinná? 

Styling nemovitosti
Homestaging

Nemáte v nemovitosti nábytek? Nevadí. Je potřeba nemovitost trochu nablýskat? Poradíme si. 

Vstoupit do virtuální prohlídky

Virtuální prohlídka
Nemovitosti

Nemovitost si mohou potenciální zájemci prohlédnout prostřednictvím virtuální prohlídky z pohodlí domova. Eliminujeme tak počty realitních turistů a přijdou zájemci, kteří mají opravdu zájem. 

Letecké snímky nebo video
Dron

Je Vaše nemovitost v malebné krajině nebo je rozlehlá a je lepší ji prezentovat z ptačí perspektivy? 

Letécké záběry z dronu

Půdorys
Nemovitosti

Zájemci mohou řešit dispozice bytu či domu hned z několika důvodů, díky půdorysu mají hned představu, jak je nemovitost dispozičně řešena a zda se jim tam vleze potřebné vybavení. 

Inzerce na největších portálech s
Nemovitostmi

Inzerujeme Vaši nemovitost na největších portálech. Na Sreality.cz přijde za měsíc až 1mil uživatelů. Na portál Remaxu cca 0,5 mil uživatelů. Klademe důraz na profesionální marketing. Spouštíme také kampaně na sociálních sítích. Máme databáze poptávajících klientů napříč kolegy z REMAXU. 

Kvalifikovaná prohlídka
Nemovitosti

Již na začátku dbáme na to, abychom zjistili o nemovitosti co nejvíce informací. Víte jaký je rozdíl mezi makléřem a kastelánem? My neukazujeme mi provádíme prohlídky s kvalifikovanými zájemci o kterých máme informace, že mají na to nemovitost financovat. Případně jim pomůžeme s vyřízením rychlého financování. 

AUKCE
Nemovitostí

Aneb kdo dá víc? Víte jak dokážeme zjistit maximální cenový strop Vaší nemovitosti? V případě oslovení více reálných zájemců provádíme elektronickou aukci a prodáme nemovitost za nejvyšší možnou cenu. 

Profesionální právní
SERVIS

Zajistíme profesionální a bezchybný právní servis pro prodej Vaší nemovitosti.  Převod změny vlastníka na katastru. Mazání věcného břemene a zástavy. 

Předání nemovitosti a převod
ENERGIÍ

Po převodu nemovitosti Vám pomůžeme s přepisem energií a při předání nemovitosti zpracujeme předávací protokol. 

E-book na co si dát pozor


Kontaktujte mě

RE/MAX PROFESSIONAL PARTNERS

Ing. Barbora Hlávková

telefon

+420 773 750 076

Email

bara.hlavkova@re-max.cz

Rádi Vám pomůžeme s profesionálním a rychlým prodejem nemovitosti. Vždy se snažíme získat co nejvyšší cenu, například aukcí nemovitosti. Obraťte se na nás pro zhotovení odhadu zdarma. Pokud řešíte nemovitost jako pozůstalost v dědickém řízení, jsme Vám také k dispozici a máme s tím bohaté zkušenosti. Nebojte se nás kontaktovat, jen tak pro nezávaznou konzultaci