Matterport aneb ideální online prohlídka

Nyní než kdy dříve je stále kladen důraz na digitalizaci a přenos všech činností do online světa. Výjimkou není ani prezentace nemovitostí a její prohlídky. Řešením jak představit zájemci nemovitost, aby si o ní udělal představu ještě dříve než ji uvidí na vlastní oči je virtuální prohlídka, která je tvořena propracovanou technologií 3D kamer. Technologie se nazývá matterport a díky ní lze vytvořit 3D prohlídku a  360° panoramatické  skenování nemovitosti. Navíc lze z prohlídky rovnou použít statické fotografie a půdorysy nemovitosti do klasické inzerce. Matterport patří mezi naše marketingové techniky, při prodeji nemovitosti. Podívejte se na ukázkovou prohlídku menšího bytu. 

                                           Prohlédnout prohlídku

Matterport jako trend virtuálních prohlídek 

V současné době je to nejefektivnější prezentační nástroj na trhu s pronájmem a prodejem nemovitostí. S ohledem na aktuální situaci se šířením Covid-19 je matterport bezpečným nástrojem pro řešení prohlídek. Navíc chrání soukromí lidí a nemusí mít současní majitelé zbytečnou obavu z prohlídek a cizích lidí. Díky propracované technologii umožní matterport věrnou prohlídku nemovitosti a pročistí tak síto opravdových zájemců o nemovitost. Podívejte se jak probíhá – celý proces prodeje

 

Moderní prezentace nemovitosti na úrovni

Díky virtuální 3D prohlídce je nemovitost dostupná 24/7. Tento typ prezentace nemovitosti dokáže ušetřit čas a peníze všem stranám. Potenciální zájemce má rychlejší a snadnější rozhodování, protože mu technologie matterport umožní realističtější a důvěryhodnější pocit z prezentace. Majiteli ušetříme čas s “realitními turisty”, kteří mít opravdový zájem o nemovitost nemusí. Pro realitní makléře je ušetřen čas za neefektivní prohlídky a zvídavé dotazy. 

Odlišíme Váš inzerát!

Matterport je považován za atraktivní prezentaci nemovitosti a přináší tak konkurenční výhodu v záplavě inzerátů.

Jak mluví čísla?

  • Inzeráty s profesionálně zpracovanými 3D prohlídkami se prodávají 5x rychleji a za co nejvyšší cenu – často se u nemovitostí s prohlídkou realizují aukce.
  • U nabídky s virtuální prohlídkou stráví potenciální zájemce 3x více času než u jiných nabídek. 
  • Pokud má propagovaná nabídka kvalitní prezentaci je možné ji z 67 % prodat za vyšší částku. 

  • 82 % klientů upřednostní makléře, kteří vytváří kvalitní vizuální prezentaci bytu

Kolik stojí prohlídka matterport?

  • Do 50m2 3 999 Kč
  • 50m2 – 100m2 4 999 Kč
  • 100 m2 – 150 m2 5 999 Kč
  • 150m2 – 200m2 6 999 Kč

Prohlídky vytváří Kateřina Chalupníková

Kdo prodává s námi, má matterport v ceně provize realitní kanceláře. Máte zájem o prohlídku Matterport? Kontaktujte nás.

 

E-book na co si dát pozor

RE/MAX

brno a okolí

telefon

+420 773 750 076

Email

bara.hlavkova@re-max.cz

Rádi Vám pomůžeme s profesionálním a rychlým prodejem nemovitosti. Vždy se snažíme získat co nejvyšší cenu, například aukcí nemovitosti. Obraťte se na nás pro zhotovení odhadu zdarma. Pokud řešíte nemovitost jako pozůstalost v dědickém řízení, jsme Vám také k dispozici a máme s tím bohaté zkušenosti. Nebojte se nás kontaktovat, jen tak pro nezávaznou konzultaci