Jak zachránit Váš podíl na nemovitosti před exekuci?

Vlastníte podíl na nemovitosti ale dostali jste se do finančních problémů a hrozí Vám exekuce? Ale nevíte jak z dané situace ven? Je řešením prodej podílu nemovitosti v exekuci

Pokud Vás čeká dražba zadluženého podílu můžete ještě stála jednat. Můžete tento zadlužený podíl prodat spoluvlastníkům pokud na něj nemají peníze, můžete jej prodat třetí straně. Ještě před tím než bude dražba a Váš podíl by někdo koupil. Váš dluh tak může být splacen a vy budete mít po starostech. Část nemovitosti kterou odprodáte můžete případně odkoupit v budoucnu zpět od investora. Naši investoři budou spolupracovat i s ostatními spoluvlastníky, se kterými se budou snažit celou situaci vyjednat. 

V případě že je exekuce jen na Váš podíl, nemusíte mít strach, že by se exekuce dotkla i jiných spoluvlastníků. 

Pokud Váš podíl v exekuci není ale druhý podíl v exekuci je. Také můžete Váš podíl prodat. 

O podíly není na trhu tak velký zájem jako o kompletní nemovitosti k bydlení. Protože vždy je nejvíce uspokojována potřeba bydlení. Nicméně máme kontakty na investory, kteří se těmito podíly zabývají a dokáží Vám nabídnout slušnou cenu za Váš podíl i když jsou na něm exekuce. Nebo na jiných podílech u Vaší nemovitosti. 

Prodej podílu investorům má pro Vás své výhody:

  • Veškerá příprava dokumentů spojených s převodem je v našich rukou
  • Nabídneme Vám slušnou cenu a všechny procesy a postupy vyladíme, tak aby byl prodej podle Vašich představ
  • Svůj podíl i zatížený exekucí,  můžete takto prodat rychle. 
  • Pokud spoluvlastníci prodat nechtějí, vyhnete se dohadům s nimi

Prodej podilu nemovitosti v exekuci

Pokud o Váš dům však nechcete přijít, je ještě možnost zpětného odkupu nemovitosti. Přečtěte si, co je zpětný odkup nemovitosti a zda je pro Vás vhodný. 

DOTAZNÍK ODHAD CENY PODÍLU NEMOVITOSTI ZDARMA

RE/MAX PROFESSIONAL PARTNERS

BRNO A OKOLÍ

telefon

+420 773 750 076

Email

bara.hlavkova@re-max.cz

Rádi Vám pomůžeme s profesionálním a rychlým prodejem nemovitosti. Vždy se snažíme získat co nejvyšší cenu, například aukcí nemovitosti. Obraťte se na nás pro zhotovení odhadu zdarma. Pokud řešíte nemovitost jako pozůstalost v dědickém řízení, jsme Vám také k dispozici a máme s tím bohaté zkušenosti. Nebojte se nás kontaktovat, jen tak pro nezávaznou konzultaci