Jak prodat byt v BLANSkU?

Jak prodat byt v Blansku

Specifika prodeje nemovitostí v Blansku

Loňský rok se nesl v duchu zdražování a růst cen nemovitostí stále přetrvává i v roce 2021 od minulého roku došlo v Blansku k navýšení cen až o 25 %. Důvodem je snadná dostupnost do Brna, nízké úrokové sazby a vliv investorů, kteří se snaží uložit peníze do nemovitostí. Situaci nedopřává to, že se nestaví byty nové. Cenou byty v Blansku dorovnávají Brno. Byty v Blansku se pohybují kolem 4 až 5 milionů korun. Odhad ceny bytu v Blansku Vám rádi a zdarma vypracujeme - tržní odhad ceny je základní věc, pro prodej nemovitosti.

Situace na trhu nemovitostí v Blansku

Současná ekonomická krize způsobená šířením epidemie koronaviru se na vývoji cen bytů podepsala zdražováním nikoliv poklesem ceny. Přesně před rokem byly byty v nabídce i o milion korun levnější. Situaci by mohla zlepšit nový výstavba bytů, která se chystá zahájit v roce 2023/2024. Předložený projekt počítá až se 400 novými byty. I přesto že probíhá snad největší vlakový výluka mezi Blanskem a Brnem je poptávka po nemovitostech v Blansku stále velká.

Jak postupovat při prodeji bytu v Blansku ?

01.

Dokumenty k nemovitosti

Připravte si nabývací titul k bytu, aktuální výpis z listu vlastnictví, projektovou dokumentaci k bytu či zaměření bytu, vytvořte si půdorys. Nachystejte si náklady do fondu obrav, náklady za elektřinu, plyn, vodu a topení. Průkaz energetické náročnosti budovy. Pokud si s něčím nevíte rady, ráda Vám pomohu.

02.

Prezentace nemovitosti

Nyní je čas na přípravu nemovitosti k prodeji. Víte jak nemovitost připravit? Tak aby se líbila potenciálním zájemcům? Připravíme Vám textový popisek, fotografie, video prohlídku, virtuální prohlídku, tak aby si ji mohl každý prohlédnout z obýváku. Pokud je potřeba nemovitost vystěhovat nebo vymalovat, i s tím si umíme poradit. Obraťte se na mě.

03.

Komunikace s potenciálními zájemci

Domlouvání prohlídek, komunikace se zájemci a řešení jejich potřeb a zájmů pro bydlení v prodávaném bytě. Prohlídky i komunikaci se zájemci obstarám za Vás.

04.

Aukce nemovitosti

Díky nedostatku bytů v Blansku se často sejde více zájemců. A co s tím? Vyhlásíme takzvanou aukci a zvítězí nejvyšší podaná nabídka.

05.

Tvorba kupních smluv a smluv o úschově

Kupní smlouvy zpracované od ověřeného advokáta. Smlouvy o advokátní úschově peněz jsou samozřejmostí. Rovnou se při podpisu kupní smlouvy řeší také vklad na katastr. Jako poslední při předání bytu vyřešíme i přepis energií na kupujícího.

Chcete prodat Váš byt za maximální cenu?

Prodejem bytu se pravděpodobně nezabýváte každý den, nechte prodej bytu na nás. Obstaráme Vše za Vás.

Proč se mnou spolupracovat?

Úspora času

Nemusíte se o nic starat vše zařídím za Vás. Můžete se věnovat jiným věcem.

advokátní servis

Máme ověřený advokátní servis pro přípravu kupních smluv a smluv advokátní úschovy. Postaráme se o všechny potřebné dokumenty a Vás budeme potřebovat jen k podpisům.

Správné stanovení ceny

Díky našim zkušenostem máte jistotu, že prodáte za maximální cenu.

Marketing nemovitosti

S námi budete mít perfektní prezentaci Vaší nemovitosti. Uděláme virtuální prohlídku, poutavé fotografie a případně video a letecké snímky z dronu.

Jak prodat byt v Blansku - 2024 RE/MAX

Přemýšlíte nad prodejem bytu, domu nebo pozemku v Blansku? Podívejte se na co si dát při prodeji bytu pozor a co Vás čeká. Víte na co se připravit před prodejem? Odhad ceny nemovitosti ZDARMA.

Hodnocení redakce:
5

DOTAZNÍK ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Charakteristika Blanska

Blansko leží cca 19 km od Brna i proto je zde velký zájem o nemovitosti. Lidé zde mají Moravský kras a krásnou přírodu i proto sem utíkají lidé z Brna, které zde v minulém roce mohli táhnout i levnější byty. Blansko je tak akorát, protože zde naleznete vše co k životu potřebujete. Žije zde přes 20 tisíc obyvatel. Nechejte si zdarma zpracovat odhad ceny Vaší nemovitosti v Blansku

ING.bARBORA hLÁVKOVÁ

RE/MAX PROFESSIONAL PARTNERS

telefon

+420 773 750 076

Email

bara.hlavkova@re-max.cz

Rádi Vám pomůžeme s profesionálním a rychlým prodejem nemovitosti. Vždy se snažíme získat co nejvyšší cenu, například aukcí nemovitosti. Obraťte se na nás pro zhotovení odhadu zdarma. Pokud řešíte nemovitost jako pozůstalost v dědickém řízení, jsme Vám také k dispozici a máme s tím bohaté zkušenosti. Nebojte se nás kontaktovat, jen tak pro nezávaznou konzultaci