Jak prodat byt v Břeclavi?

Prodej bytu Břeclav

Specifika prodeje nemovitostí - jak prodat byt v Břeclavi?

Loňský rok se nesl v duchu zdražování a růst cen nemovitostí stále přetrvává i v roce 2021 od minulého roku došlo v Břeclavi k navýšení cen až o 15 %. Důvodem je i snadná dostupnost do Brna a Bratislavy nebo Vídně. Nízké úrokové sazby a vliv investorů, kteří se snaží uložit peníze do nemovitostí. Další věcí co nahrává nákupu je odpuštění daně z nabytí nemovitosti. Situaci nedopřává to, že se nestaví byty nové. Byty v Břeclavi se pohybují kolem 3 až 5 milionů korun.

Situace na trhu nemovitostí v Břeclavi

Současná ekonomická krize způsobená šířením epidemie koronaviru se na vývoji cen bytů podepsala spíše zdražováním nikoliv poklesem ceny. Situaci by mohla zlepšit nový výstavba bytů.

Prodej nemovitosti Břeclav

Jak postupovat při prodeji bytu v Břeclavi ?

01.

Dokumenty k nemovitosti

Připravte si nabývací titul k bytu, aktuální výpis z listu vlastnictví, projektovou dokumentaci k bytu či zaměření bytu, vytvořte si půdorys. Nachystejte si náklady do fondu obrav, náklady za elektřinu, plyn, vodu a topení. Průkaz energetické náročnosti budovy. Pokud si s něčím nevíte rady, ráda Vám pomohu.

02.

Prezentace nemovitosti

Nyní je čas na přípravu nemovitosti k prodeji. Víte jak nemovitost připravit? Tak aby se líbila potenciálním zájemcům? Připravíme Vám textový popisek, fotografie, video prohlídku, virtuální prohlídku, tak aby si ji mohl každý prohlédnout z obýváku. Pokud je potřeba nemovitost vystěhovat nebo vymalovat, i s tím si umíme poradit. Obraťte se na mě.

03.

Komunikace s potenciálními zájemci

Domlouvání prohlídek, komunikace se zájemci a řešení jejich potřeb a zájmů pro bydlení v prodávaném bytě. Prohlídky i komunikaci se zájemci obstarám za Vás.

04.

Aukce nemovitosti

Díky nedostatku bytů v Břeclavi se často sejde více zájemců. A co s tím? Vyhlásíme takzvanou aukci a zvítězí nejvyšší podaná nabídka.

05.

Tvorba kupních smluv a smluv o úschově

Kupní smlouvy zpracované od ověřeného advokáta. Smlouvy o advokátní úschově peněz jsou samozřejmostí. Rovnou se při podpisu kupní smlouvy řeší také vklad na katastr. Jako poslední při předání bytu vyřešíme i přepis energií na kupujícího.

Chcete prodat Váš byt za maximální cenu?

Prodejem bytu se pravděpodobně nezabýváte každý den, nechte prodej bytu na nás. Obstaráme Vše za Vás.

Proč se mnou spolupracovat?

Úspora času

Nemusíte se o nic starat vše zařídím za Vás. Můžete se věnovat jiným věcem.

advokátní servis

Máme ověřený advokátní servis pro přípravu kupních smluv a smluv advokátní úschovy. Postaráme se o všechny potřebné dokumenty a Vás budeme potřebovat jen k podpisům.

Správné stanovení ceny

Díky našim zkušenostem máte jistotu, že prodáte za maximální cenu.

Marketing nemovitosti

S námi budete mít perfektní prezentaci Vaší nemovitosti. Uděláme virtuální prohlídku, poutavé fotografie a případně video a letecké snímky z dronu.

DOTAZNÍK ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Charakteristika Břeclavi

Břeclav leží cca 50 km od Brna. Žije zde přibližně 25 tisíc obyvatel.  Historické kořeny sahající hluboko do minulosti. Proto zde najdeme řadu historických památek a turistických zajímavostí. V bezprostředním okolí města se rozkládá Lednicko-valtický areál s množstvím drobných památek. I proto zde mají význam investiční nemovitosti pro pronájem turistům. 

ING.bARBORA hLÁVKOVÁ

RE/MAX PROFESSIONAL PARTNERS

telefon

+420 773 750 076

Email

bara.hlavkova@re-max.cz

Rádi Vám pomůžeme s profesionálním a rychlým prodejem nemovitosti. Vždy se snažíme získat co nejvyšší cenu, například aukcí nemovitosti. Obraťte se na nás pro zhotovení odhadu zdarma. Pokud řešíte nemovitost jako pozůstalost v dědickém řízení, jsme Vám také k dispozici a máme s tím bohaté zkušenosti. Nebojte se nás kontaktovat, jen tak pro nezávaznou konzultaci