Jak prodat byt v Hodoníně?

Jak prodat byt v Hodoníně

Specifika prodeje nemovitostí v Hodoníně

Ceny bytů strmě rostou, na jihu Moravy vylétly od roku 2000 na šestinásobek. Loňský rok se nesl v duchu zdražování a růst cen nemovitostí stále přetrvává i v roce 2021 od minulého roku došlo v Blansku k navýšení cen až o 15 %. Důvodem jsou nízké úrokové sazby a vliv investorů, kteří se snaží uložit peníze do nemovitostí. Situaci nedopřává to, že se nestaví byty nové. Cenou bytů v Hodoníně se pohybují kolem 3 milionů.

Situace na trhu nemovitostí v Hodoníně

Současná ekonomická krize způsobená šířením epidemie koronaviru se na vývoji cen bytů podepsala zdražováním nikoliv poklesem ceny. Přesně před rokem byly byty v nabídce i o několik stovek tisíc levnější. Nových bytů přibývá pomálu a jsou rychle rozprodané. Výstavba nových bytů je na Hodonínsku jedna z nejpomalejších.

Jak postupovat při prodeji bytu v Hodoníně ?

01.

Dokumenty k nemovitosti

Připravte si nabývací titul k bytu, aktuální výpis z listu vlastnictví, projektovou dokumentaci k bytu či zaměření bytu, vytvořte si půdorys. Nachystejte si náklady do fondu obrav, náklady za elektřinu, plyn, vodu a topení. Průkaz energetické náročnosti budovy. Pokud si s něčím nevíte rady, ráda Vám pomohu.

02.

Prezentace nemovitosti

Nyní je čas na přípravu nemovitosti k prodeji. Víte jak nemovitost připravit? Tak aby se líbila potenciálním zájemcům? Připravíme Vám textový popisek, fotografie, video prohlídku, virtuální prohlídku, tak aby si ji mohl každý prohlédnout z obýváku. Pokud je potřeba nemovitost vystěhovat nebo vymalovat, i s tím si umíme poradit. Obraťte se na mě.

03.

Komunikace s potenciálními zájemci

Domlouvání prohlídek, komunikace se zájemci a řešení jejich potřeb a zájmů pro bydlení v prodávaném bytě. Prohlídky i komunikaci se zájemci obstarám za Vás.

04.

Aukce nemovitosti

Díky nedostatku bytů v Hodoníně se často sejde více zájemců. A co s tím? Vyhlásíme takzvanou aukci a zvítězí nejvyšší podaná nabídka.

05.

Tvorba kupních smluv a smluv o úschově

Kupní smlouvy zpracované od ověřeného advokáta. Smlouvy o advokátní úschově peněz jsou samozřejmostí. Rovnou se při podpisu kupní smlouvy řeší také vklad na katastr. Jako poslední při předání bytu vyřešíme i přepis energií na kupujícího.

Prodej bytu Hodonín

Chcete prodat Váš byt za maximální cenu?

Prodejem bytu se pravděpodobně nezabýváte každý den, nechte prodej bytu na nás. Obstaráme Vše za Vás.

Proč se mnou spolupracovat?

Úspora času

Nemusíte se o nic starat vše zařídím za Vás. Můžete se věnovat jiným věcem.

advokátní servis

Máme ověřený advokátní servis pro přípravu kupních smluv a smluv advokátní úschovy. Postaráme se o všechny potřebné dokumenty a Vás budeme potřebovat jen k podpisům.

Správné stanovení ceny

Díky našim zkušenostem máte jistotu, že prodáte za maximální cenu.

Marketing nemovitosti

S námi budete mít perfektní prezentaci Vaší nemovitosti. Uděláme virtuální prohlídku, poutavé fotografie a případně video a letecké snímky z dronu.

DOTAZNÍK ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Charakteristika Hodonína

Hodonín leží cca60 km od Brna. Žije zde 24 tisíc obyvatel. Hodonín je známý díky 1. československému prezidentovi Tomáši Garrigue Masarykovi.

ING.bARBORA hLÁVKOVÁ

RE/MAX PROFESSIONAL PARTNERS

telefon

+420 773 750 076

Email

bara.hlavkova@re-max.cz

Rádi Vám pomůžeme s profesionálním a rychlým prodejem nemovitosti. Vždy se snažíme získat co nejvyšší cenu, například aukcí nemovitosti. Obraťte se na nás pro zhotovení odhadu zdarma. Pokud řešíte nemovitost jako pozůstalost v dědickém řízení, jsme Vám také k dispozici a máme s tím bohaté zkušenosti. Nebojte se nás kontaktovat, jen tak pro nezávaznou konzultaci