Telefon
773 750 076

Hrubá stavba rodinného domu – Klení – Benešov nad černou

Hrubá stavba 380 m² se dvěma stavebními pozemky 4 512 m²

Exkluzivně Vám k prodeji nabízíme hrubou stavbu velkého atypického rodinného domu 380 m². Dům se nachází v malebné krajině v obci Klení – části obce Benešov nad Černou.

Tato nedokončená stavba z roku 1994 má možnost dvou vstupů a rozdělení domu na dvě bytové jednotky. Nebo může být stavba dokončena jako velký rodinný dům. V domě je prostor pro dvě schodiště a dvě koupelny.

Dům je vhodný pro dokončení podle Vašich představ.Na pozemku se nachází přípojka na elektřinu a studna. Před domem je nachystáno místo na umístění septiku. Přístup k domu je po obecní cestě.

Dům k demolici

Součástí pozemku je původní dům určený k demolici o výměře 136 m² na pozemku tak může vzniknout místo pro zahradní dům, garáž nebo výstavbu nového rodinného domu.

Stavební pozemek za domem

Za domem se nalézá pozemek o rozloze 3 416 m², který je určen podle Podle územně plánovací informace jako smíšené obytné území malých sídel. Na této pošle jsou vzrostlé menší stromy. Pozemek je vhodný jako velkorysá zahrada nebo jako na investice s možností využití pro stavbu rodinného domu.

V případě zájmu Vám mohu zaslat projektovou dokumentaci k domu a územně plánovací informaci k pozemku určenému k výstavbě.

Klení - Benešov nad Černou

Klení je část obce Benešov nad Černou na Českokrumlovsku. Leží mezi městem Trhové Sviny a obcí Benešov nad Černou. Protéká jí Klenský potok, který přitéká k Trhovým Svinům k Buškovu hamru a dále do Svinenského potoka.

Detaily domu

Na pozemku je zavedena přípojka na elektřinu. Na pozemku je studna. Před domem je nachystán septik. 

Cena: 4 888 000 kČ

Pokoje: 7
Postaveno: 1994
Pozemek:
4 512 m² 

Stavební pozemky:
2

FOTOGALERIE

Přijďte na prohlídku

Poznejte jedinečnou atmosféru na tomto místě

Kontaktujte mě pro více informací nebo si domluvte prohlídku

Chcete vědět více?

Na vyžádání Vám zašlu projektovou dokumentaci k domu a územně plánovací informaci. 

Ing. Bára Hlávková
Realitní makléřka