Tržní ODHAD CENY NEMOVITOSTI - KALKULAČKA

Hledáte kalkulačku pro odhad tržní ceny nemovitosti? Za kolik by se Vaše nemovitost dala prodat?

Vyplňte jednoduchý formulář a ozveme se Vám telefonicky a projdeme s Vámi specifika Vaší nemovitosti a nastavíme Vám prodejní cenu tak, aby měla nemovitost potenciál no prodej. 

Kalkulačka pro odhad tržní ceny nemovitosti? 

Máte orientační představu, kolik by mohla stát Vaše nemovitost? Ale chcete si být jistí, za kolik by se na dnešním reálném trhu dala nabídnout? 

Víte, za jakou cenu jste nemovitost koupili, co jste do ní investovali. Ceny nemovitosti rapidně stouply a to co bylo před rokem nebo dvěma již má pravděpodobně jinou hodnotu. V tuto chvíli pravděpodobně o dost vyšší než jste nemovitost kupovali nebo ji postavili.

Proč online kalkulačka? 

Online kalkulaček určitě na internetu najdete velké množství, ale myslíte si, že kalkulačka do které zadáte hodnoty dokáže relevantně ocenit tržní odhad Vaši nemovitosti? Kalkulačka nedokáže zohlednit spoustu dalších parametrů, může tak být odhad zavádějící a nasměrovat Vás špatným směrem ve strategii prodeje. 

Proč nejsou online kalkulačky spolehlivé?

Ještě se nikomu se nepodařilo sestavit spolehlivou kalkulačku, která by spočítala tržní odhad ceny nemovitosti online.  Tržní cenu musí vždy určit člověk, který dokáže zohlednit specifika nemovitosti – na základě svých zkušeností a poznatků z realitního trhu. Navíc dnes dokáže trh překvapit i makléře. I přesto, že inzerujeme za reálné tržní ceny, zvláště u bytů se stává, že se sejde více zájemců a potom dochází k takzvané aukci a můžete za nemovitost utržit ještě více než se předpokládalo. 

Proč je lepší využít cenový odhad od realitního makléře?

K odhadu na základě prodaných nemovitostí v okolí té vaší potřebujete data z katastrálního úřadu. Nejpřesnější údaje nabízejí tzv. cenové mapy.

Cenové mapy umožňují sledovat skutečně realizované prodeje tak, jak je zaznamenává katastr nemovitostí, a to podle lokality s přesností na ulice. Dokážeme se podívat, jaké nemovitosti byly prodané ve Vašem bezprostředním okolí a porovnat je s tou Vaší nemovitostí. Na základě srovnávací metody pak srovnat nemovitost s nejpodobnější parametry a na základě toho namodelovat cenu pro Vaši nemovitost. 

Odhad ceny nemovitosti - kalkulačka

Proč je lepší si nechat zpracovat ZDARMA odhad tržní ceny od nás? 

Nechejte si zpracovat cenový odhad nemovitosti od nás. Získejte tak co nejpřesnější odhad, pro prodej Vaší nemovitosti a budete mít jistotu, že nešlápnete vedle. Vyplňte jednoduchý formulář zde na webové stránce a ozveme se Vám. Nejlepší postup pro odhad ceny Vaší nemovitosti je takový, že se s vámi spojíme telefonicky a ještě si upřesníme pár věci kolem Vaší nemovitosti. Pokud máte fotografie ty mohou také k prvnímu nástřelu ceny pomoci. Pokud se budete chystat nemovitost prodávat, rádi Vám poskytneme nezávaznou konzultaci k odhadu ceny ZDARMA přímo na Vaší nemovitosti. Připravíme si podklady pro ocenění Vaší nemovitosti. Vy tak budete vědět vše o ceně, za kterou můžete prodat a navíc budete moudřejší z celého prodeje nemovitosti. 

Pro odhady cen se nejčastěji používáme následující metody:

Výnosová metoda – pokud budete řešit nemovitost na investici.

Nákladová metoda – jedná se o metodu, která posuzuje náklady na pořízení nemovitosti, náklady na rekonstrukci nebo náklady na dokončení či opravy nemovitosti. 

Nejčastěji používáme srovnávací metodu, která pracuje s údaji o realitním trhu, porovnává ceny již realizované při prodeji podobných nemovitostí ve stejných lokalitách. Zde je zásadní přístup do databází realitních kanceláří, do katastru nemovitostí nebo ideálně do propracovaných cenových map, které k práci využíváme. 

Jak vypadá odhad ceny nemovitosti?

Výstupem je dokument o několika stranách s popisem Vaší nemovitosti a s konkrétními srovnávanými nemovitostmi kde je propočítán složitým algoritmem koeficient pro výpočet ceny Vaší nemovitosti. Z výstupu našeho odhadu je patrná námi doporučovaný prodejní cena, cena minimální a cena maximální za kterou je možno nemovitost prodat. Pak záleží na podmínkách, za jakých chcete nemovitost prodat.  

Ještě pořád Vám přijde lepší hledat na internetu kalkulačku pro odhad ceny domu? Vyplňte jednoduchý formulář a vyhotovíme Vám odhad Vaší nemovitosti ZDARMA

ODHAD CENY NEMOVITOSTI - KALKULAČKA 2024 - Realitní makléřka RE/MAX

Hledáte kalkulačku pro odhad tržní ceny nemovitosti? Za kolik by se Vaše nemovitost dala prodat?

Hodnocení redakce:
5

RE/MAX

Brno a okolí

telefon

+420 773 750 076

Email

bara.hlavkova@re-max.cz

Rádi Vám pomůžeme s profesionálním a rychlým prodejem nemovitosti. Vždy se snažíme získat co nejvyšší cenu, například aukcí nemovitosti. Obraťte se na nás pro zhotovení odhadu zdarma. Pokud řešíte nemovitost jako pozůstalost v dědickém řízení, jsme Vám také k dispozici a máme s tím bohaté zkušenosti. Nebojte se nás kontaktovat, jen tak pro nezávaznou konzultaci