Zvažujete prodej bez realitní kanceláře?

Přemýšlíte nad prodejem nemovitosti, ale nejste si jistí zda chcete spolupracovat s realitní kanceláří?

Pokud si chcete prodej jen zkusit, můžete si dát inzerát na bazoš nebo na Facebook a čekat zda se Vám někdo ozve. Většinou Vám stejně budou volat jen realitní kanceláře, pokud se Vám ozve reálny zájemce bude se Vás snažit jen tlačit s cenou dolů. Pokud budete inzerovat jen na bazoši, tak nemáte jistotu, zda se Vaše nemovitost opravdu prodala za maximum. 

Chcete prodávat nebo prodat? Pokud prodat, čtěte dál…

Myslíte si, že prodáte nemovitost nejlépe smi? Jste si jistí, že se dokážete kvalitně zastoupit v tomto nestandardním obchodu, který uskutečníte jedenkrát nebo dvakrát za rok. Jedná se o velké částky, u kterých si nemůžete dovolit prodělat. 

Nyní jsou nemovitosti na svém maximu a stále jdou nahoru. Myslíte si, že když Vám soused nabídne částku za Vaši nemovitost? Že je to skutečně ta nejvyšší možná cena, kterou jste na trhu schopni získat? Ze zkušenosti sousedé nabízejí o něco menší částku, než by se dala získat otevřenou nabídkou. 

Nedělejte stejnou chybu jako většina samoprodejců, kteří v mylném přesvědčení, že ušetří pár desítek tisíc na provizi RK, přijdou nakonec o statisíce, nebo dokonce miliony, v konečné prodejní ceně. 

Dokážete Vaší nemovitosti dát takový marketing, abyste oslovili širší publikum než na bazoši a ve Vaší ulici, kde chcete prodávat?

Díky skvělému marketingu můžete oslovit velké publikum a dosáhnout, tak opravdu maximální částku na dnešním trhu. 

Myslíte si, že když k vám soused přijde s hotovostí, že je to to nejlepší řešení pro prodej? A ochudíte se o možnost prodávat s makléřem a získáním mnohem vyšší částky? 

Pokud jste si jistí tím, že chcete skutečně prodat Vaši nemovitost, kontaktujte nás. Uděláme maximum pro to, abychom pro Vás získali nejvyšší částku. 

 

DOTAZNÍK ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

RE/MAX

brno a moravský kras

telefon

+420 773 750 076

Email

bara.hlavkova@re-max.cz

Rádi Vám pomůžeme s profesionálním a rychlým prodejem nemovitosti. Vždy se snažíme získat co nejvyšší cenu, například aukcí nemovitosti. Obraťte se na nás pro zhotovení odhadu zdarma. Pokud řešíte nemovitost jako pozůstalost v dědickém řízení, jsme Vám také k dispozici a máme s tím bohaté zkušenosti. Nebojte se nás kontaktovat, jen tak pro nezávaznou konzultaci