5 Důvodů, proč spolupracovat s makléřem z RE/MAX: Vaše cesta k prodeji nemovitosti

Při koupi nebo prodeji nemovitosti je důležité mít po svém boku profesionála, který vám poskytne odborné znalosti, zkušenosti a podporu. A právě to je důvod, proč spolupracovat s makléřem z RE/MAX, s největší realitní sítí na světě. Zde je pět důvodů, proč využít našich služeb při prodeji Vašeho bytu nebo domu

  1. Osvojené zkušenosti ve váš prospěch

RE/MAX je síť, která má za sebou více než 45 let úspěšného působení.  Makléři z RE/MAXu mají bohaté zkušenosti a jsme zde proto, abychom vám pomohli dosáhnout vašich cílů.

  1. Viditelnost na trhu

Jedním z klíčových faktorů při prodeji nemovitosti je maximální viditelnost. RE/MAX vám nabízí široké spektrum služeb a způsobů, jak efektivně prezentovat vaši nemovitost, včetně inzerce na nejnavštěvovanějších realitních portálech. Využití rozsáhlé distribuční sítě RE/MAX vám pomůže prodat nemovitost rychleji a za optimální cenu.

  1. Velká prodejní síla přináší lepší výsledky

Podle nezávislých tržních studií je RE/MAX nejznámější realitní značkou s největším tržním podílem a největším počtem spokojených zákazníků. Řekněme si na rovinu, každý tak nějak zná červeno modrý balon. Silné povědomí o značce a její úspěch jsou zárukou pro přilákání nejlepších makléřů na trhu. Pravidelně procházíme zkouškami a testováním. Vzděláváme se na různých typech školení a předáváme si zkušenosti s kolegy napříč kancelářemi. 

  1. Etické jednání jako základ

V RE/MAX víme, že lidé jsou na prvním místě. Jsme přesvědčeni, že každý problém lze vyřešit. V RE/MAXu klademe velký důraz na vysoce etické chování a dodržování RE/MAX Etického kodexu a RE/MAX Reklamačního řádu. Zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků a řídíme se principy k zaručené spokojenosti zákazníků. Sledujeme růst a rozvoj na základě znalostí a profesionalismu, a proto dodržujeme RE/MAX  prodejní standardy.

  1. Široké portfolio služeb

RE/MAX nabízí široké portfolio služeb, které vám pomohou v každém kroku při prodeji vaší nemovitosti. Makléři z RE/MAXu mají přístup k nejnovějším tržním informacím, analytickým nástrojům a znalostem, které vám umožní rozhodovat se na základě pevných faktů a dat. Díky tomu budete mít veškeré potřebné informace a budete moci udělat správná rozhodnutí ve správný čas. 

Spolupráce s makléřem z RE/MAX je klíčem k úspěšné transakci. S jejich zkušenostmi, globální sítí, etickým jednáním a širokým portfoliem služeb získáte nejen profesionálního partnera, ale také jistotu a spokojenost při realizaci prodeje. 

Neváhejte mě kontaktovat  a objevte výhody spolupráce s největší realitní sítí na světě. Vaše cesta k úspěšnému prodeji nemovitosti začíná právě zde. 

Dokážeme řešit také netradiční případy, jako prodej podílů nemovitosti, dokážeme Vám sehnat investora, který během pár dní vykoupí Vaši nemovitost za hotové peníze, můžeme Vám také sehnat investora pokud chcete, aby Vám v nemovitosti zůstalo věcné břemeno dožití. Nebojte se nás tedy kontaktovat i v těchto případech. 

 

DOTAZNÍK ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Kontakt

Brno a okolí

Telefon

+420 773 750 076

Email

bara.hlavkova@re-max.cz

Rádi Vám pomůžeme s profesionálním a rychlým prodejem nemovitosti. Vždy se snažíme získat co nejvyšší cenu, například aukcí nemovitosti.