5 Důvodů, proč spolupracovat s makléřem z RE/MAX: Vaše cesta k prodeji nemovitosti

Při koupi nebo prodeji nemovitosti je důležité mít po svém boku profesionála, který vám poskytne odborné znalosti, zkušenosti a podporu. A právě to je důvod, proč spolupracovat s makléřem z RE/MAX, s největší realitní sítí na světě. Zde je pět důvodů, proč využít našich služeb při prodeji Vašeho bytu nebo domu. 

  1. Osvojené zkušenosti ve váš prospěch

RE/MAX je síť, která má za sebou více než 45 let úspěšného působení.  Makléři z RE/MAXu mají bohaté zkušenosti a jsme zde proto, abychom vám pomohli dosáhnout vašich cílů.

  1. Viditelnost na trhu

Jedním z klíčových faktorů při prodeji nemovitosti je maximální viditelnost. RE/MAX vám nabízí široké spektrum služeb a způsobů, jak efektivně prezentovat vaši nemovitost, včetně inzerce na nejnavštěvovanějších realitních portálech. Využití rozsáhlé distribuční sítě RE/MAX vám pomůže prodat nemovitost rychleji a za optimální cenu.

  1. Velká prodejní síla přináší lepší výsledky

Podle nezávislých tržních studií je RE/MAX nejznámější realitní značkou s největším tržním podílem a největším počtem spokojených zákazníků. Řekněme si na rovinu, každý tak nějak zná červeno modrý balon. Silné povědomí o značce a její úspěch jsou zárukou pro přilákání nejlepších makléřů na trhu. Pravidelně procházíme zkouškami a testováním. Vzděláváme se na různých typech školení a předáváme si zkušenosti s kolegy napříč kancelářemi. 

  1. Etické jednání jako základ

V RE/MAX víme, že lidé jsou na prvním místě. Jsme přesvědčeni, že každý problém lze vyřešit. V RE/MAXu klademe velký důraz na vysoce etické chování a dodržování RE/MAX Etického kodexu a RE/MAX Reklamačního řádu. Zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků a řídíme se principy k zaručené spokojenosti zákazníků. Sledujeme růst a rozvoj na základě znalostí a profesionalismu, a proto dodržujeme RE/MAX  prodejní standardy.

  1. Široké portfolio služeb

RE/MAX nabízí široké portfolio služeb, které vám pomohou v každém kroku při prodeji vaší nemovitosti. Makléři z RE/MAXu mají přístup k nejnovějším tržním informacím, analytickým nástrojům a znalostem, které vám umožní rozhodovat se na základě pevných faktů a dat. Díky tomu budete mít veškeré potřebné informace a budete moci udělat správná rozhodnutí ve správný čas. 

Spolupráce s makléřem z RE/MAX je klíčem k úspěšné transakci. S jejich zkušenostmi, globální sítí, etickým jednáním a širokým portfoliem služeb získáte nejen profesionálního partnera, ale také jistotu a spokojenost při realizaci prodeje. 

Neváhejte mě kontaktovat  a objevte výhody spolupráce s největší realitní sítí na světě. Vaše cesta k úspěšnému prodeji nemovitosti začíná právě zde.

 

DOTAZNÍK ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Kontakt

Brno a okolí

Telefon

+420 773 750 076

Email

bara.hlavkova@re-max.cz

Rádi Vám pomůžeme s profesionálním a rychlým prodejem nemovitosti. Vždy se snažíme získat co nejvyšší cenu, například aukcí nemovitosti.