PRODEJ DĚDICKÉhO PODÍLU

Zabýváme se investicemi do nemovitostí a spoluvlastnických podílů po celé České republice.

Pokud jste před řešením dědictví. Může se Vám stát, že některý z dědiců se nebude chtít svého podílu vzdát a ani vyplatit další vlastníky, ale přitom chce nemovitost užívat. Dostáváte se do zapeklité situace. Můžete Váš podíl odprodat třetí straně, vlastně Vám nic moc v této situaci nezbývá. Pokud již bylo dědictví řádně ukončeno a změna majitelů nemovitosti zaznamenána do katastru, lze svůj podíl reálně odprodat. Pokud nedošlo k žádné domluvě mezi dědici. 

Po dobu 6 měsíců od získání nemovitosti z dědického řízení sice musíte přednostně nabídnout podíl spoluvlastníkům. Nicméně po uplynutí této lhůty však můžete svůj podíl prodat bez jejich souhlasu. Můžete nás však kontaktovat již nyní, a již dnes začít situaci řešit. Ještě když je Vám jasné, že se s ostatními spoluvlastníky nedomluvíte. 

Ve většině případů se setkáváme s tím, že Vám nabízejí nízkou částku za odkup a nebo naopak nechtějí situaci řešit a vyplatit Vás vůbec. V těchto případech jsme tu my, a zajistíme Vám investora, který od Vás nemovitost koupí až bude nemovitost napsaná na Vás v katastru nemovitostí. 

Dohoda u nemovitosti, jejíž podíly vlastní více majitelů, má vždy složitější průběh. Nejjednodušší je se dohodnout na vypořádání nebo prodeji jako celku. Často však dochází k tomu, že se sourozenci nebo ostatními dědici nedohodnete na jednom řešení. Právě proto nás lidé kontaktují abychom jejich situaci vyřešili a odkoupili od nich podíl na nemovitosti. 

DOTAZNÍK ODHAD CENY PODÍLU NEMOVITOSTI ZDARMA

RE/MAX PROFESSIONAL PARTNERS

BRNO A OKOLÍ

telefon

+420 773 750 076

Email

bara.hlavkova@re-max.cz

Rádi Vám pomůžeme s profesionálním a rychlým prodejem nemovitosti. Vždy se snažíme získat co nejvyšší cenu, například aukcí nemovitosti. Obraťte se na nás pro zhotovení odhadu zdarma. Pokud řešíte nemovitost jako pozůstalost v dědickém řízení, jsme Vám také k dispozici a máme s tím bohaté zkušenosti. Nebojte se nás kontaktovat, jen tak pro nezávaznou konzultaci